Подготвят двама папи за Рая...

теми, свързани с католицизма
Кабрал
Модератор

Re: Подготвят двама папи за Рая...

Мнениеот Кабрал » пет ное 01, 2013 6:30 pm

Смол, ще ти драснат клечката като стой та гледай!
Някой наши по-неразумни другари си мислят, че еретиците ( езичници стават по-късно) спират да изтребват другите езичници защото са се покаяли. Те спират не защото са се покаяли, чедата на сатаната не се покайват, а защото светската власт озаптява престъпната кръволоците от папската шайка.По същия начин се озаптяват и огледалните изроди от протестанската чума.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » ср яну 08, 2014 10:00 am

"...Сп. "Time" избра папа Франциск за човек на 2013 година. Той бе отвсякъде избираем, хем йезуит, хем латинос от Аржентина, хем от италианско потекло. Преди да се запопи, бил "bouncer", мъж, който изхвърля скандалджиите от нощен бар. Значи смелчага, но най-голямата му смелост беше, когато той реши да върне църквата при бедните, скъсвайки обвързаността на Ватикана с богатите (G7, МВФ, Световната банка и пр). Той е обратното на папа Йоан Павел Втори, полякът Войтила, когото сп. "Time" избра за човек на 1994...."

"...Банко Амброзиано фалира през 1982, шефът й Роберто Калви се оказа от забранената масонска ложа P2, излезе, че Ватиканската банка държи мажоритарния пакет от акциите на Banco Ambrosiano и чрез Vatican Bank тайни US фондове са били прехвърляни на полската "Солидарност" и на никарагуанските "Contras". Папата поляк бе скоропостижно пратен при небесния си началник. Знам аз, старият йезуит. Не само аз. Най-краткият коментар за смъртта на Войтила беше италианското вестникарско заглавие The Godfather Part III ("Кръстникът", трета част)..."
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » пет юли 29, 2016 1:55 pm

Без малко папата да беше си заел райското място, но ще трябва да почака още малко.

Върни се в “католицизъм”